Вітаємо! Зараз, на жаль, ми не можемо швидко обробити Ваше замовлення або повідомлення, оскільки за графіком роботи у нас сьогодні вихідний або зараз обідня перерва. Можливо, вже закінчився робочий день.
Ваша заявка обов'язково буде оброблена найближчого робочого дня / часу. Також відповімо на всі ваші повідомлення!
ДНІПРО ТЕКСТИЛЬ
+380 (67) 830-86-89
+380 (56) 785-97-21
офіс (бухгалтерія)
+380 (67) 902-53-09
СУБОТА-НЕДІЛЯ ВИХІДНИЙ
Відгуки про компанію ДНІПРО-ТЕКСТИЛЬ
Покупець
Відмінно
Заказывала мужу китель кимано. Размер отлично подошёл, качество ткани и пошива на высшем уровне. Приятно было общаться. Мужу очень понравился. Спасибо вам большое. Будем заказывать у вас еще.
Коментар продавця
Большое спасибо! С уважением, Ирина.
Марина К.
Добре
Шили під замовлення, тож чекати довелось 2 тижні, як і домовлялись. Якість товарів хороша і обслуговування на належному рівні. Дуже дякую за одяг!
Коментар продавця
Дякуємо, Марина! Чекаємо нові замовлення)) З повагою, Ірина.
Заказывала футболки, оплатила уже на следующий день были у меня, качество хорошее. Всем рекомендую!!!!!!!!!
Коментар продавця
Спасибо, Ольга! С уважением, администрация ООО "Днепр-Текстиль".
алена
Добре
Бурла Игорь
Відмінно
Коментар продавця
Спасибо! С уважением, Ирина.
славік
Відмінно
Ольга П.
Відмінно
Заказала 2 мед.халата,связались очень оперативно,1 модель уже была в наличии, вторую отшили очень быстро, пошив аккуратный, модели очень интересные. С удовольствием рекомендую эту компанию своим друзьям.
Заказывала мужу китель кимано. Размер отлично подошёл, качество ткани и пошива на высшем уровне. Приятно было общаться. Мужу очень понравился. Спасибо вам большое. Будем заказывать у вас еще.
Большое спасибо!
С уважением, Ирина.
Шили під замовлення, тож чекати довелось 2 тижні, як і домовлялись. Якість товарів хороша і обслуговування на належному рівні. Дуже дякую за одяг!
Дякуємо, Марина!
Чекаємо нові замовлення))
З повагою, Ірина.
Отличное обслуживание.
Отличное качество.
Рекомендую.
Большое спасибо.
С уважением, администрация.
Качеством товара довольна.
Спасибо, Татьяна!
С уважением, Ирина.
Дякуємо, Олексій.
С повагою, Ірина.
Заказывала футболки, оплатила уже на следующий день были у меня, качество хорошее. Всем рекомендую!!!!!!!!!
Спасибо, Ольга!
С уважением, администрация ООО "Днепр-Текстиль".
Спасибо!
С уважением, Ирина.
Заказала 2 мед.халата,связались очень оперативно,1 модель уже была в наличии, вторую отшили очень быстро, пошив аккуратный, модели очень интересные. С удовольствием рекомендую эту компанию своим друзьям.
Ольга, большое спасибо.
С уважением, Ирина.